Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

ÖLÇÜT AKADEMİ  2018 yılında Maltepe’de ” Kişiye özel çözümler” sloganıyla kurulmuştur. Kurucusu Gebze Teknik Üniversitesi Matematik ve Yıldız Teknik Üniversitesi Pedagojik Formasyon mezunudur.

Onsekiz yıllık özel ders tecrübelerini açtıkları kurumda toplamışlardır. Kişiye özel noktasal çözümleri, öğrenci merkezli, hedef odaklı, sürdürülebilir proje sınıflarında ciddi başarılar elde etmişlerdir. Bu sayede hızla tanınmışlar ve başarıları ciddi ses getirmiştir. Mezun ettikleri öğrenciler ülkemizin güzide üniversitelerinde okuyor ve ya  mezun olup hizmet ediyorlar.

NEDEN ÖLÇÜT AKADEMİ?

Önemli bir hizmeti nitelikli bir şekilde noktasal çözümler ile sunmanın gayreti içindeyiz.

Sınava hazırlığın defteri kitabı karıştırmaktan ibaret olmadığını, kişiye özgü sürdürülebilir bir çalışma programı ortaya koymaktan geçtiğine inanıyoruz.

Kurumumuz mükemmel fiziki alt yapısı, modern derslikleri ve ferah ortamıyla, ders dinlemeyi ve çalışmayı zevkli bir hale getiriyoruz.

Alanlarında uzman eğitmenlerimizce öğrencilerimizin başarıları için eksikliklerine ve desteklenmesi gereken alanlara yoğunlaştırıyoruz.

Okula hazırlık çalışmalarının ile sınavlara hazırlık çalışmalarının farklı olduğunu veli ve öğrencilerimiz ile ortak noktada çözümlüyoruz.

Hakkımızda