Ortaokul(5,6,7)

Ortaokul(5,6,7)

Ortaokul(5,6,7)

               2005 yılından itibaren Ölçüt Akademi  olarak öğrencilerimizi başarıya ulaştırmak ve öğrencilerimizi her yönden katkı sağlamak  için hizmet vermekteyiz.

              Ölçüt Akademi yeni nesil eğitim yaklaşımı olan öğrenci merkezli eğitim sistemiyle ön plana çıkıyor. Öğrencilerin akademik ve psikolojik gelişimini destekleyen uygulamalarıyla eğitime yeni bir bakış açısı getiriyor. Yeni uygularımızla başarıyı yakalayan öğrencilerimiz hem hayata hem sınavlara hazırlanıyor.

              Eğitim sistemi içerisinde bulunan5.,6.,7. sınıf öğrencilerimiz için  bir kişilik VİP sınıflarımız ve  4-6 ve 8 kişilik  butik sınıflarımız bulunmaktadır.Amacımız her öğrenciyle birebir ilgilenmek ve konuların anlaşılmasını sağlamaktır.

            Öğrencilerimiz için  hazırladığımız ders programlarıyla derslerimize devam ediyoruz.Verdiğimiz  ödevlerin kontrollerini danışman öğretmenlerimiz yardımıyla tek tek yapıp, öğrencilerin eksiklerini tespit edip , eksikler üzerine çözüm yolları geliştirip birebir olarak hem velimize hem öğrencimize geri bildirimler yaparak başarıya ulaşmayı hedefliyoruz.

            Amacımız öğrencilerimizin mutlu bir şekilde  başarıya ulaşmaları için  onlara her türlü yardımı sağlamaktır.